Shporta

Paguaj kesh në pranim të porosisë * Porositë arrijnë nga 24 në 72 orë * Ndërrim dhe kthim vetëm në dyqane brenda 14 ditëve

Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022

Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022
Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022
Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022
Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022
Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022
-35 %
Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022
Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022
Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022
Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022
Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022
Tags: Xhaketë
Xhaketë këmishë - ZC3152001MBJ-022

Djalë
Brendi:Coccodrillo
Përmbajtja:95% poliester 5% lesh
Prodhuar në:Kinë

Xhaketë këmishë për djem.

Xhaketë këmishë me kuadrate.

Xhaketa nga koleksioni MAXI MINI BOY JUNIOR është një propozim universal për një djalë të lezetshëm që kujdeset për një pamje elegante në të gjitha kushtet. Model me zinxhir, i pajisur me xhepa. 

  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: ZC3152001MBJ-022
Day
Hour
Min
Sec
€32.44
€49.90

Opcionet