Shporta

Paguaj kesh në pranim të porosisë * Porositë arrijnë nga 24 në 72 orë * Ndërrim dhe kthim vetëm në dyqane brenda 14 ditëve

Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022

Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022
Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022
Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022
Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022
Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022
-30 %
Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022
Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022
Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022
Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022
Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022
Tags: Xhaketë
Xhaketë tranzicionale e dyanshme - ZC3152502OBK-022

Djalë
Brendi:Coccodrillo
Përmbajtja:100% poliester
Prodhuar në:Kinë

Xhaketë tranzicionalee dyanshme për djem

Xhaketa kalimtare për djem me dy anë nga brendi Coccodrillo është një kombinim i rehatisë maksimale dhe stilit të mirë - të gjitha falë një dizajni të menduar mirë dhe materialeve të zgjedhura me kujdes. Zgjedhja perfekte për përdorim të përditshëm, relaksim dhe aktivitet sportive. Një xhaketë nga koleksioni OUTERWEAR BOY KIDS është veshje e krijuar për djemtë që pëlqejnë veshjet origjinale. Veshjet i kemi pajisur edhe me xhepa. Ideja është perfekte për shëtitjet e gjata në ditët e ftohta.


Përparësitë e produktit:

I papërshkueshëm nga uji - falë një membrane të veçantë, mbron nga uji në një nivel prej 600 mm, i forcuar gjithashtu nga veshja hidrofobike WR, e cila bën që uji të rrjedhë nga materiali.

I papërshkueshëm nga era - mbrojtje nga era e siguruar nga membrana dhe kapuçi i xhaketës.

Frymëmarrja - membrana lëshon nxehtësinë e tepërt në pjesën e jashtme, duke zvogëluar efektin e djersitjes duke ruajtur komoditetin termik.

Funksionaliteti - me dy anë, xhepa, kapuç, elementë reflektues, me zinxhir

  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: ZC3152502OBK-022
Day
Hour
Min
Sec
€31.43
€44.90

Opcionet