Shporta

Paguaj kesh në pranim të porosisë * Porositë arrijnë nga 24 në 72 orë * Ndërrim dhe kthim vetëm në dyqane brenda 14 ditëve

Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014

Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014
Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014
Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014
Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014
Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014
-30 %
Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014
Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014
Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014
Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014
Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014
Tags: Xhaketë
Jelek i dyanshëm - ZC3178502OBK-014

Djalë
Brendi:Coccodrillo
Përmbajtja:100% poliester
Prodhuar në:Kinë

Jelek që vishet në dy anët, me kapuç për djem. Xhepa. I veshur me tegela.

Një shtresë termike që do të plotësojë stilin mund të jetë një jelek i dyanshëm me tegela nga koleksioni OUTERWEAR BOY KIDS. Një jelek i tillë pa mëngë mbi një xhup do të shkojë në mënyrë perfekte me xhinse dhe atlete. Avantazhi i madh i jelekut është se ai ka dy anë. E pajisur me një kapuç që do të mbrojë kokën nga era dhe të ftohtit, e cila është e përkryer për fëmijët që nuk i pëlqejnë kapelet.

Përparësitë e produktit:

Rezistenca ndaj ujit - falë një membrane të veçantë, mbron nga uji në një nivel prej 600 mm, i forcuar gjithashtu nga veshja hidrofobike WR, e cila bën që uji të rrjedhë nga materiali.

Funksionaliteti - kapuç, xhepa, elementë të dyanshëm, reflektues, me tegela


Side panels

  • Disponueshmëria: Në stok
  • Kodi: ZC3178502OBK-014
Day
Hour
Min
Sec
€30.03
€42.90

Opcionet